Publications Office of the EU
Гepмaния-Rottweil: Строителни и монтажни работи на инсталации - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Rottweil: Строителни и монтажни работи на инсталации

  • Публикувано
    05/05/2023
  • Срок
    06/06/2023
  • Отменено
    11/08/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Canceled
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Rottweil - Abt. Hochbau
Място на изпълнение
NUTS code: DE135 Rottweil
Местоположение на купувача
NUTS code: DE135 Rottweil
Стопански сектор (основен код по CPV)
45300000 Строителни и монтажни работи на инсталации
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Процедурата е приключена
Референтен номер на търга
8.211006.J10005.1420 - 2023-HB-BL-005
Описание

Das Droste-Hülshoff-Gymnasium in Rottweil soll erweitert werden.
Der Neubau ist als zweigeschossiges Gebäude (EG und OG) mit Teilunterkellerung in Stahlbetonbauweise geplant (BRI ca. 10.900m³).
Folgende Maßnahmen sind geplant:
ca. 1.100 m C-Stahl Rohr DN 15 - DN 40
ca. 10.600 m Systemrohr für Fussbodenheizung
ca. 10 Stück Heizkreisverteiler
1 Luft-Wasser Wärmepumpe als 3er Set
2 Luft-Wasserwärmepumpe als Einzelwärmepumpe

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXP4YYC6F8S
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/06/2023 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Процедурата е приключена
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.