Publications Office of the EU
Хърватска-Загреб: Услуги на железопътни гари - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Хърватска-Загреб: Услуги на железопътни гари

  • Публикувано
    04/03/2022
  • Срок
    05/04/2022
  • Отваряне на оферти
    05/04/2022
  • Възложено
    01/07/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
HŽ Infrastruktura d.o.o.
Място на изпълнение
NUTS code: HR Hrvatska
Местоположение на купувача
NUTS code: HR Hrvatska
Стопански сектор (основен код по CPV)
63711000 Услуги на железопътни гари
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
12,000,000.00 HRK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
13,369,158.56 HRK
Референтен номер на търга
4E52/22/MRa
Описание

Usluga rada pomoćnog vlaka

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://eojn.nn.hr/Oglasnik
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/04/2022 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
12,000,000.00 HRK
Окончателна договорна стойност
13,369,158.56 HRK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Tehnički servisi željezničkih vozila d.o.o.
Пощенски адрес: Strojarska cesta 13
Град: Zagreb
Пощенски код: 10000
Държава: HRV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.