Publications Office of the EU
„Избор на изпълнител за доставка на спално бельо, олекотени завивки, възглавници, одеяла, покривало за легло, хавлии, кухненски прибори, посуда, стоки за бита и пособия за почистване и аксесоари за баня и кухня във връзка с предоставяне на социалните услуги Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище в Община Малко Търново“ по три обособени позиции: - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

„Избор на изпълнител за доставка на спално бельо, олекотени завивки, възглавници, одеяла, покривало за легло, хавлии, кухненски прибори, посуда, стоки за бита и пособия за почистване и аксесоари за баня и кухня във връзка с предоставяне на социалните услуги Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище в Община Малко Търново“ по три обособени позиции:

  • Публикувано
    01/07/2026
  • Срок
    03/08/2026
  • Отваряне на оферти
    04/08/2026
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
ОБЩИНА МАЛКО ТЪРНОВО
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BG341 Бургас
Стопански сектор (основен код по CPV)
39200000 Обзавеждане
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
8,624.55 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
593677
Описание

Предмета на поръчката е разделен на три обособени позиции: Обособена позиция №1 „Доставка на спално бельо, олекотени завивки, възглавници, одеяла, покривало за легло, хавлии за нуждите на „Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище“ , включени в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП“ Обособена позиция №2 „Доставка на кухненска посуда и прибори за хранене за нуждите на „Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище“ , включени в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП“ Обособена позиция №3 "Доставка на стоки за бита и пособия за почистване, аксесоари за баня и кухня за нуждите на „Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище“ С оглед на това, че част от артикулите/стоките от обществената поръчка е включена в списъка на стоките и услугите по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП и на основание чл. 80, ал. 1 от ППЗОП, възложителят е отделил Обособена позиция №1 „Доставка на спално бельо, олекотени завивки, възглавници, одеяла, покривало за легло, хавлии за нуждите на „Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище“ , включени в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП“ и Обособена позиция №2 „Доставка на кухненска посуда и прибори за хранене за нуждите на „Център за настаняване от семеен тип за деца без увреждания и Преходно жилище“ , включени в списъка по чл. 12, ал. 1, т. 1 от ЗОП“, като запазени за участие на специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански субекти, чиято основна цел е социалното и професионалното интегриране на хора с увреждания или на хора в неравностойно положение. На основание чл.12, ал.7 от ЗОП оферти за обществената поръчка могат да подават и други заинтересовани лица, освен тези за които е запазена, но офертите им се разглеждат само ако няма допуснати оферти от специализирани предприятия или кооперации на хора с увреждания или за стопански обекти, чиято основна цел е социалното и професионално интегриране на хора с увреждания или хора в неравностойно положение. По Обособена позиция №3 могат да подават оферти , всички заинтересовани лица. Обхватът на поръчката за всяка обособена позиция включва доставка и прехвърляне собствеността на Възложителя на различни видове артикули/стоки, детайлно описани в техническата спецификация, включително и съпътстващи изпълнението дейности, в това число: опаковка, доставка до съответното място на доставката; разтоварване;, документи необходими за по-нататъшното използване по предназначението на доставката; ; Изпълнителят следва да осигури гаранция на доставените артикули/стоки, считано от подписването на приемо-предавателен протокол без забележки за извършената доставка. Пълната информация относно обхвата, обема и техническите изисквания към изпълнението на обществената поръчка е описана и регламентирана в „Техническата спецификация“ за всяка от обособените позиции, неразделна част от документацията за участие.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://app.eop.bg/today/593677
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://app.eop.bg/today/593677
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
04/08/2026 12:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.