Publications Office of the EU
Полша-Zielona Góra: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Полша-Zielona Góra: Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги

  • Публикувано
    02/09/2015
  • Срок
    09/10/2015
  • Отваряне на оферти
    09/10/2015
  • Възложено
    19/04/2016
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Rejonowy Zarząd Infrastruktury Zielona Góra
Място на изпълнение
NUTS code: PL43 Lubuskie
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
71000000 Архитектурни, строителни, инженерни и инспекционни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
84,764.00 PLN
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
49/PN/WB/215
Описание

Opracowanie programów inwestycji i dokumentacji projektowo – kosztorysowych wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych stanowiących podstawę realizacji zadania:
Część nr 1: Termomodernizacja budynku nr 1 w JW 4408 Sulechów
Część nr 2: Termomodernizacja budynku nr 2 w JW 4408 Sulechów
Część nr 3: Termomodernizacja budynku nr 19, 34 w JW 4408 Sulechów
Budynki nr 1, 2, 19, 34 zlokalizowane są na terenie kompleksu wojskowego Sulechów, na terenie JW 4408 Sulechów, działka ewidencyjna nr 65/5. Przedmiotowa działka stanowi własność Skarbu Państwa i znajduje się w trwałym zarządzie Ministerstwa Obrony Narodowej – RZI w Zielonej Górze.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/10/2015 10:10
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.