Publications Office of the EU
Нова тролейбусна линия България - Галванихо - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Нова тролейбусна линия България - Галванихо

  • Публикувано
    29/04/2025
  • Срок
    07/05/2025
  • Отваряне на оферти
    07/05/2025
  • Възложено
    13/08/2025
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SK010 Bratislavský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
45232210 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на преносни и разпределителни електропроводи, надземни
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
MAGS OVO 49663/2025
Описание

Предмет на договора е изпълнението на строителството „Нова тролейбусна линия Българско - Галванихо“. Новата тролейбусна линия ще бъде свързана със съществуващата тролейбусна линия, която се движи по ул. „Българско радио“ и ул. „Радио“. Линията ще бъде изградена като продължение на съществуващата тролейбусна линия на българската улица до кръстовището Българо-Галвани. След това завива надясно по улица Galvani, след което се насочва надясно. След пресичането на кръстовището Galvani-Ivanská cesta коловозът продължава от лявата страна на улица Ivanská cesta и завършва с повратна точка, създадена около операцията на McDonald’s в търговски парк Avion. Назад линията ще бъде отведена вдясно до улица Galvani, където на кръстовището Ivanska cesta — Galvaniho пресича новата линия и продължава до кръстовището Galvani — Bulgarian. След това, завивайки наляво по българската улица, тя продължава, като навлиза в пряката посока на съществуващата тролейбусна линия. Строителството включва и изграждането на нова контейнерна конверторна станция „Bojnická 26“, която ще захранва линията на новата тролейбусна линия до ул. Българи и галвани. Той ще бъде разположен директно в района на DPB, a. s. вагон Trnávka в близост до съществуващата конверторна станция Trnávka. Допълнителните услуги се състоят от: • идентифициране на съответните съществуващи инженерни мрежи, • предоставяне на ПОД (план за организация на транспорта), • предоставяне на разрешителни за изкопни работи, ако е необходимо, • предоставяне на публичност за проекта • предоставяне на документация за изтичане на срока (видеоклип) за напредъка на строителните работи • предоставяне на документация за действителните строителни работи • предоставяне и предоставяне на всички документи и документи за получаване на решение за одобрение. Подробна информация относно предмета на поръчката може да бъде намерена в приложения 1 и 3 към тръжните спецификации.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/64690/summary
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/64690/summary
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/05/2025 11:10
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Najnižšia cena za dodanie celého predmetu zákazky v EUR s DPH
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: OHLA ŽS, a.s.
Пощенски адрес:
Град: Brno
Пощенски код: 62700
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.