Publications Office of the EU
Чехия-Прага: Генератори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Чехия-Прага: Генератори

  • Възложено
    08/08/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
ČEZ, a.s.
Място на изпълнение
NUTS code: CZ042 Ústecký kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: CZ Česko
Стопански сектор (основен код по CPV)
31120000 Генератори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
15,600,000.00 CZK
Референтен номер на търга
100109638
Описание

Předmětem díla je provedení inspekce generátoru na bloku A a generátoru a budiče generátoru na bloku B, vč. diagnostik a oprav poškozených částí zařízení, které budou v rámci inspekce zjištěny. Součástí plnění díla je dále i provedení potřebných zkoušek a uvedení generátoru na bloku A a generátoru a budiče generátoru na bloku B do provozu.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

31120000 - Генератори

50500000 - Услуги по ремонт и поддържане на помпи, арматурни изделия, метални контейнери и машини

50530000 - Услуги по ремонт и поддържане на машини

50000000 - Услуги по ремонт и поддръжка

Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
15,600,000.00 CZK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Siemens, s.r.o.
Пощенски адрес: Siemensova 2715 1
Град: Praha
Пощенски код: 155 00
Държава: CZE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.