Publications Office of the EU
Sanitel - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Sanitel

  • Публикувано
    20/03/2024
  • Срок
    19/04/2024
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Agence Fédérale pour la Sécurité de la Chaîne Alimentaire
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: BE100 Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad
Стопански сектор (основен код по CPV)
72000000 ИТ услуги: консултации, разработване на софтуер, Интернет и поддръжка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,818,182.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Sanitel 2024
Описание

Предмет на настоящия договор е сключването на рамково споразумение за предоставяне на услуги за хостинг на цялото решение Sanitel, както и за поддръжка (адаптивна и еволюционна поддръжка) и подкрепа. Този договор включва и разширяването на функционалните възможности на приложенията и базите данни на Sanitel както за Белгия, така и за Великото херцогство Люксембург. В края на настоящия договор (31/1/2025) цялото решение Sanitel ще функционира в среда на PaaS в публичния облак.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.publicprocurement.be/supplier/enterprises/0/tendering-workspaces/publication-workspace-detail/726e5453-b8a0-46f5-a800-ad330ccd65a2/general
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Zie lastenboek
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Критерий:
Вид: quality
Описание: Zie lastenboek
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
3,818,182.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.