Publications Office of the EU
Дaния-Frederikshavn: Строителни и монтажни работи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Дaния-Frederikshavn: Строителни и монтажни работи

  • Възложено
    20/08/2009
  • Публикувано
    12/04/2019
  • Срок
    10/05/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Frederikshavn Forsyning A/S
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DK05 Nordjylland
Стопански сектор (основен код по CPV)
45000000 Строителни и монтажни работи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
72,337,796.00 DKK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Opførelse et nyt 15 MW luft til vand varmepumpeanlæg, inkl. varmepumper, energioptagere og komplet rørføring.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Frederikshavn Forsyning A/S
Национален регистрационен номер: 25599470
Пощенски адрес: Knivholtvej 15
Град: Frederikshavn
Код по NUTS: DK05
Пощенски код: 9900
Държава: DNK
Лице за контакт: Torben Hermansen
Основен адрес: https://www.ethics.dk/ethics/eo#/3c85f1d9-b14b-4b01-88fb-6ad29aba718f/homepage
По електронен път чрез:
https://www.ethics.dk/ethics/eo#/3c85f1d9-b14b-4b01-88fb-6ad29aba718f/homepage
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
72,337,796.00 DKK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Viktor A/S
Пощенски адрес:
Град: Frederikshavn
Пощенски код: 9900
Държава: DNK
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.