Publications Office of the EU
Гepмaния-Вюрцбург: Пожарни коли - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Вюрцбург: Пожарни коли

  • Публикувано
    16/12/2019
  • Срок
    29/01/2020
  • Отваряне на оферти
    29/01/2020
  • Възложено
    04/08/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Stadt Würzburg
Място на изпълнение
NUTS code: DE263 Würzburg, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE263 Würzburg, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
34144210 Пожарни коли
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
193,277.31 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
179,766.00 EUR
Референтен номер на търга
19LO0064
Описание

Beschaffung von 2 feuerwehrtechnischen Beladungen für 2 HLF.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Stadt Würzburg
Пощенски адрес: Rückermainstr. 2
Град: Würzburg
Код по NUTS: DE263
Пощенски код: 97070
Държава: DEU
Лице за контакт: Stadt Würzburg, Zentrale Vergabestelle
Основен адрес: https://my.vergabe.bayern.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
29/01/2020 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
193,277.31 EUR
Окончателна договорна стойност
179,766.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Albert Mahr Feuerwehrbedarf GmbH
Пощенски адрес: Mainaustraße 48a
Град: Würzburg
Пощенски код: 97082
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.