Publications Office of the EU
милиметров вълнов векторен мрежов анализ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

милиметров вълнов векторен мрежов анализ

  • Публикувано
    03/03/2026
  • Срок
    07/04/2026
  • Възложено
    08/05/2026
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Technische Universität Clausthal - Institut für Elektrische Informationstechnik
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE916 Goslar
Стопански сектор (основен код по CPV)
38000000 Лабораторно, оптично и прецизно оборудване (без стъклени изделия)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
435,822.00 EUR
Референтен номер на търга
02404/7070/10
Описание

Устройство за милиметров вълнов векторен мрежов анализ

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://www.dtvp.de/Satellite/notice/CXS0YBQYTQHFR2V4
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий: Summe der in den Bewertungskriterien erreichten Punkte
Вид: quality
Описание: s. Leistungsbeschreibung
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40.00000000
Критерий: Preis
Вид: price
Описание: Der Preis fließt als Kriterium in die entscheidende Gewichtung des Gesamtangebotes mit ein. Das preisgünstigste Angebot erhält die volle Punktzahl von 10 Punkten. Ein Angebot, dessen Gesamtpreis eineinhalbmal so hoch wie der niedrigste Angebotspreis ist, erhält keine Punkte. Angebote, deren Preis zwischen dem niedrigsten Angebotspreis und dem eineinhalb- fachen niedrigsten Angebotspreis liegen, erhalten eine linear berechnete Punktzahl
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40.00000000
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
435,822.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Rohde & Schwarz GmbH & Co. KG
Пощенски адрес:
Град: München
Пощенски код: 81671
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.