Publications Office of the EU
Иcпaния-Тарагона: Аудиовизуална екипировка - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Тарагона: Аудиовизуална екипировка

  • Обявено
    27/07/2021
  • Очаквана дата на публикуване
    01/09/2021
  • Публикувано
    15/03/2022
  • Срок
    28/03/2022
  • Отваряне на оферти
    06/04/2022
  • Възложено
    28/10/2022
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Място на изпълнение
NUTS code: ES514 Tarragona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES514 Tarragona
Стопански сектор (основен код по CPV)
32321200 Аудиовизуална екипировка
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
347,329.02 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
329,103.74 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Suministro, instalación, licencias y soporte técnico de videoconferencias y audiovisuales de la Boca de la Mina

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: DIPUTACIÓN DE TARRAGONA
Национален регистрационен номер: P4300000I
Пощенски адрес: Paseo de San Antonio, 100
Град: TARRAGONA
Код по NUTS: ES514
Пощенски код: 43003
Държава: ESP
Лице за контакт: Servicios Internos - Unidad de Contratación, Aprovisionamientos y Expropiaciones
Основен адрес: www.diputaciodetarragona.cat
По електронен път чрез:
http://pdc.diputaciodetarragona.cat
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
06/04/2022 11:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.