Publications Office of the EU
LT-Вилнюс: Медицинско оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

LT-Вилнюс: Медицинско оборудване

  • Публикувано
    25/11/2011
  • Срок
    30/12/2011
  • Отваряне на оферти
    30/12/2011
  • Възложено
    28/03/2012
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vaikų ligoninė, viešosios įstaigos Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų filialas (302620298)
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
33100000 Медицинско оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
51,993.70 LTL
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
9
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Medicinos prietaisai vaikų traumų centrui (III).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for one lot only
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
30/12/2011 10:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.