Publications Office of the EU
Дaния-Копенхаген: Услуги на държавното управление - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Дaния-Копенхаген: Услуги на държавното управление

  • Публикувано
    30/11/2018
  • Срок
    28/12/2018
  • Отваряне на оферти
    28/12/2018
  • Възложено
    11/03/2019
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Nordisk Ministerråd - Sekretariatet
Място на изпълнение
NUTS code: DK011 Byen København
Местоположение на купувача
NUTS code: DK Danmark
Стопански сектор (основен код по CPV)
75100000 Услуги на държавното управление
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,500,000.00 DKK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,500,000.00 DKK
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

De nordiske samarbejdsministre initierede i 2015 Nordisk Ministerråds program for demokrati, inkludering og sikkerhed (DIS programmet). Programmet var en direkte konsekvens af terrorangrebet i København i februar 2015 som var det seneste i rækken af flere terrorangreb i de nordiske lande og som gjorde at de nordiske lande ønskede at arbejde tættere sammen på dette område. Den vigtigste del af DIS programmet har været udvikling og driften af netværket Nordic Safe Cities. Man kan få mere information på http://www.norden.org/en/theme/nordic-safe-cities

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://permalink.mercell.com/95586272.aspx
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/12/2018 23:59
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,500,000.00 DKK
Окончателна договорна стойност
2,500,000.00 DKK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Nextstep by Bindslev A/S
Пощенски адрес: Bygmestervej 57
Град: København NV
Пощенски код: 2400
Държава: DNK
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.