Publications Office of the EU
Швeция-Västerås: Пътни транспортни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Швeция-Västerås: Пътни транспортни услуги

  • Публикувано
    08/05/2023
  • Срок
    08/06/2023
  • Отваряне на оферти
    09/06/2023
  • Възложено
    30/06/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Vafabmiljö Kommunalförbund
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Стопански сектор (основен код по CPV)
60100000 Пътни транспортни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
25,000,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
25,000,000.00 SEK
Референтен номер на търга
2022/679-VMKF
Описание

Transport av flis och grot från Vafabmiljös anläggning på Gryta, Västerås till Mälarenergis anläggning i hamnen, Västerås.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afyejoxuuf&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/06/2023 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
25,000,000.00 SEK
Окончателна договорна стойност
25,000,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Mellansvenska Logistiktransporter AB
Пощенски адрес: Box 377
Град: UPPSALA
Пощенски код: 75106
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.