Publications Office of the EU
Фpaнция-Мец: Драйвери за Еthernet - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Мец: Драйвери за Еthernet

  • Възложено
    27/11/2013
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Service départemental d'incendie et de secours de la Moselle
Място на изпълнение
NUTS code: FRF33 Moselle
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
48961000 Драйвери за Еthernet
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
50,620.70 EUR
Референтен номер на търга
13/034
Описание

Fourniture d'une solution de métrologie, d'analyse des flux réseaux Ethernet et de mesure des performances applicatives au profit du SDIS de la Moselle.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
50,620.70 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ISIS Performance
Пощенски адрес: 2 rue Stephenson
Град: Saint-Quentin-en-Yvelines
Пощенски код: 78180
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.