Publications Office of the EU
Литвa-Švenčionys: Инженерни услуги по проектиране и конструиране - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Литвa-Švenčionys: Инженерни услуги по проектиране и конструиране

  • Публикувано
    12/05/2021
  • Срок
    14/06/2021
  • Отваряне на оферти
    14/06/2021
  • Възложено
    28/09/2021
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Място на изпълнение
NUTS code: LT Lietuva
Местоположение на купувача
NUTS code: LT Lietuva
Стопански сектор (основен код по CPV)
71320000 Инженерни услуги по проектиране и конструиране
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,741,750.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
6
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Pastatų, statinių techninių projektų ir (ar) aprašų parengimo ir projektų vykdymo priežiūros paslaugos

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Švenčionių rajono savivaldybės administracija
Национален регистрационен номер: 188766722
Пощенски адрес: Vilniaus g. 19
Град: Švenčionys
Код по NUTS: LT
Пощенски код: LT-18116
Държава: LTU
Лице за контакт: Svetlana Aleksandrova
Основен адрес: http://www.svencionys.lt
По електронен път чрез:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=576755&B=PPO
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/06/2021 09:45
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.