Publications Office of the EU
F-Argenteuil: Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за ресторанти - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

F-Argenteuil: Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за ресторанти

  • Публикувано
    18/09/2012
  • Срок
    05/11/2012
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Ville d'Argenteuil
Място на изпълнение
NUTS code: FR108 Val-d’Oise
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
50882000 Услуги по ремонт и поддържане на оборудване за ресторанти
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
320,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
2012/CDE/081
Описание

Le présent marché a pour objet la maintenance à la fois préventive et curative (entretien, contrôles et dépannages) des installations et matériels frigorifiques de la caisse des écoles d'Argenteuil.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Ville d'Argenteuil
Пощенски адрес: 12-14 boulevard Léon Feix
Град: Argenteuil
Пощенски код: 95100
Държава: FRA
Лице за контакт: direction des moyens généraux et des achats
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
320,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.