Publications Office of the EU
Иcпaния-Барселона: Услуги по събиране на битови отпадъци по домовете - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Барселона: Услуги по събиране на битови отпадъци по домовете

  • Публикувано
    04/08/2021
  • Срок
    20/09/2021
  • Отваряне на оферти
    21/09/2021
  • Възложено
    21/01/2022
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
AYUNTAMIENTO DE CARDONA
Място на изпълнение
NUTS code: ES511 Barcelona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES511 Barcelona
Стопански сектор (основен код по CPV)
90511300 Услуги по събиране на битови отпадъци по домовете
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,910,167.75 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,905,346.84 EUR
Референтен номер на търга
1461/2021
Описание

Prestación del servicio de limpieza viaria, la recogida "Puerta a Puerta" y el transporte a los gestores autorizados de los residuos municipals de Cardona.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: AYUNTAMIENTO DE CARDONA
Национален регистрационен номер: P0804600E
Пощенски адрес: PL. DE LA FIRA, 1
Град: BARCELONA
Код по NUTS: ES511
Пощенски код: 08261
Държава: ESP
Лице за контакт: M. Carmen Fuentes
Основен адрес: http://www.cardona.cat
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
21/09/2021 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,910,167.75 EUR
Окончателна договорна стойност
1,905,346.84 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: JAUME ORO, SL
Пощенски адрес: POLIGONO INDUSTRIAL RIU CLAR, CALLE COURE, 26
Град: TARRAGONA
Пощенски код: 43006
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.