Publications Office of the EU
Фpaнция-Кайен: Услуги по ремонт и поддържане на електрически генератори - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Фpaнция-Кайен: Услуги по ремонт и поддържане на електрически генератори

  • Публикувано
    05/09/2022
  • Срок
    05/10/2022
  • Отваряне на оферти
    07/10/2022
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Място на изпълнение
NUTS code: FRY30 Guyane
Местоположение на купувача
NUTS code: FRY30 Guyane
Стопански сектор (основен код по CPV)
50532300 Услуги по ремонт и поддържане на електрически генератори
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

le présent marché a pour objet la location et la mise à disposition d'un GE de production mobile 350 kva / 60 Hz et de ses équipements dans le but d'alimenter électriquement les deux (2) navires de type Patrouilleur Antilles-Guyane (Pag) sur le Grand Port Maritime (Gpm) de Dégrad des Cannes, 24h/24h et 7jours/7 (H24/7)

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: MINDEF/sga/sid/did Cayenne
Пощенски адрес: did Quartier de la Madeleine - cS 56019
Град: Cayenne
Код по NUTS: FRY30
Пощенски код: 97306
Държава: FRA
Основен адрес: https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.AccueilEntreprise
По електронен път чрез:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2089412&orgAcronyme=g7h
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
07/10/2022 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.