Publications Office of the EU
Обединено кралство-Белфаст: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Обединено кралство-Белфаст: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения

  • Възложено
    22/11/2016
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Belfast Health and Social Care Trust c/o CPD — Construction Division Health Projects
Място на изпълнение
NUTS code: UKN0 Northern Ireland
Местоположение на купувача
NUTS code: United Kingdom
Стопански сектор (основен код по CPV)
45215100 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на лечебни заведения
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
10,000,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
9,283,000.00 GBP
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

The Project is for the provision of a new Non-Clinical Support Building on the Royal Hospitals Site, Belfast. The new building will be 4 storeys in height and will provide office accommodation, workshops, stores, staff facilities, and associated plant. A new service yard will also be provided to serve the building. Owing to the topography of the site, a portion of the lower ground floor will be a basement construction. This floor will also connect into existing below ground services ducts which serve the wider hospital site. The new building is to be constructed in the centre of an Acute Hospital site. Site clearance works will be required as a part of the project, along with the alteration/ diversion of critical hospital services including steam, power, data and medical gases. Site works will also include the construction of a new entrance plaza, retaining walls, fencing, gates and general soft landscaping.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
10,000,000.00
Окончателна договорна стойност
9,283,000.00 GBP
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Felix O'Hare Co. Ltd
Пощенски адрес: 88 Chancellors Road
Град: Newry
Пощенски код: BT35 8NG
Държава: GBR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.