Publications Office of the EU
България-Средец: Специализирани услуги за пътен превоз на пътници - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

България-Средец: Специализирани услуги за пътен превоз на пътници

  • Публикувано
    24/11/2017
  • Срок
    02/01/2018
  • Отваряне на оферти
    03/01/2018
  • Възложено
    27/02/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Община Средец
Място на изпълнение
NUTS code: BG341 Бургас
Местоположение на купувача
NUTS code: BG341 Бургас
Стопански сектор (основен код по CPV)
60130000 Специализирани услуги за пътен превоз на пътници
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
164,630.00 BGN
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
164,630.00 BGN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

„Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва: „Извършване на обществен превоз на пътници по автобусни линии от утвърдените общинска, областна и републиканска транспортни схеми съгласно маршрутни разписания“, както следва:
1.1. Общинска транспортна схема:
а) междуселищни линии;
б) градски линии.
1.2. Областната транспортна схема.
1.3. Републиканската транспортна схема;
като маршрутните разписания за всяка една транспортна схема са подробно описани в Приложение № 1 от документацията за участие в настоящата обществена поръчка.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Община Средец
Национален регистрационен номер: 000056878
Пощенски адрес: пл. „България“ № 8
Град: Бургас
Код по NUTS: BG341
Пощенски код: 8300
Държава: BGR
Лице за контакт: инж. Маргарита Стойчева
Основен адрес: www.sredets.bg
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
03/01/2018 14:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
164,630.00 BGN
Окончателна договорна стойност
164,630.00 BGN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: „Диана 98 ЕООД
Пощенски адрес: ул. „Странджа“ № 12
Град: Камено
Пощенски код: 8120
Държава: BGR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.