Publications Office of the EU
Швeция-Västerås: Уреди за подпомагане на сърдечната дейност - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Швeция-Västerås: Уреди за подпомагане на сърдечната дейност

  • Публикувано
    12/04/2022
  • Срок
    12/05/2022
  • Отваряне на оферти
    13/05/2022
  • Възложено
    14/06/2022
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Region Västmanland
Място на изпълнение
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Местоположение на купувача
NUTS code: SE125 Västmanlands län
Стопански сектор (основен код по CPV)
33182000 Уреди за подпомагане на сърдечната дейност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
10,000,000.00 SEK
Референтен номер на търга
IN-IN21-0488
Описание

Omfattning
Upphandlingen avser ramavtal i enlighet med vad som beskrivs i upphandlingsdokumenten.
Upphandlingen omfattarLeverans av fabriksnya halvautomatiska hjärtstartare- Förbrukningsmaterial - Tillbehör och reservdelar- Service och support under garantitiden- Klinisk och teknisk dokumentation - Utbildning av klinisk och teknisk personal
Takvolym
Takvolymen i ramavtalet är:
Enklare halvautomatiska hjärtstartare - 100 stycken
Halvautomatiska hjärtstartare för sjukhusbruk - 150 stycken
Halvautomatiska hjärtstartare för ambulanssjukvård - 50 stycken
Om Köparens beställningar överstiger angivna antal upphör ramavtalet att gälla utan ytterligare bekräftelse från någondera part. Parterna delar ett ömsesidigt ansvar att underrätta motparten om takvolymen uppnås.
Takvolymen ska inte ses som en garanterad volym utan fastställer endast en övre gräns för ramavtalet.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afniytmfpi&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/05/2022 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
10,000,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Ortivus Aktiebolag
Пощенски адрес: Box 713
Град: DANDERYD
Пощенски код: 18217
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.