Publications Office of the EU
Гepмaния-Hohenroth: Други конструкции - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Hohenroth: Други конструкции

  • Публикувано
    03/10/2018
  • Срок
    24/10/2018
  • Отваряне на оферти
    24/10/2018
  • Възложено
    11/12/2018
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Gemeinde Hohenroth
Място на изпълнение
NUTS code: DE266 Rhön-Grabfeld
Местоположение на купувача
NUTS code: DE266 Rhön-Grabfeld
Стопански сектор (основен код по CPV)
45223220 Други конструкции
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,351,260.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,226,272.00 EUR
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Rohbauarbeiten

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Verwaltungsgemeinschaft Bad Neustadt an der Saale
Пощенски адрес: Goethestr. 1
Град: Bad Neustadt an der Saale
Код по NUTS: DE266
Пощенски код: 97616
Държава: DEU
Лице за контакт: Franz-Josef Schmitt
Основен адрес: http://www.vgbadneustadt.rhoen-saale.net
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/10/2018 10:30
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
2,351,260.00 EUR
Окончателна договорна стойност
2,226,272.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Glöckle Bauunternehmung GmbH
Пощенски адрес: Wirsingstr. 15
Град: Schweinfurt
Пощенски код: 97424
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.