Publications Office of the EU
Швeция-Стокхолм: Идентификационни знаци (баджове) - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Швeция-Стокхолм: Идентификационни знаци (баджове)

  • Публикувано
    10/12/2019
  • Срок
    15/01/2020
  • Отваряне на оферти
    16/01/2020
  • Възложено
    31/01/2020
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Sveriges Television Aktiebolag
Място на изпълнение
NUTS code: SE11 Stockholm
Местоположение на купувача
NUTS code: SE11 Stockholm
Стопански сектор (основен код по CPV)
35123400 Идентификационни знаци (баджове)
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
4,800,000.00 SEK
Референтен номер на търга
201960
Описание

Sveriges Television AB (SVT) inbjuder härmed leverantörer att inkomma med anbud i upphandling av passerkortsämnen och tillbehör till passerkort. Målet med upphandlingen är att samordna och effektivisera inköpen av passerkortstillbehör inom PS-bolagen. Syftet med upphandlingen är att hitta en kostnadseffektiv och leveranssäker leverantör per beskrivet anbudsområde nedan som kan leverera till PS-bolagen.
Upphandlingen omfattar två anbudsområden:
1. Passerkortsämnen
2. Förbrukningsmaterial för passerkort

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?UniqueId=afewullkij&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
16/01/2020 00:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
4,800,000.00 SEK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SERILINE AB.
Пощенски адрес: BOX 17711
Град: STOCKHOLM
Пощенски код: 118 93
Държава: SWE
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.