Publications Office of the EU
Доставка на пресни пилешки яйца за 25. на Военно-икономическия клон Бялисток - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Доставка на пресни пилешки яйца за 25. на Военно-икономическия клон Бялисток

  • Публикувано
    25/09/2025
  • Срок
    28/10/2025
  • Отваряне на оферти
    28/10/2025
  • Възложено
    27/11/2025
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
25. Wojskowy Oddział Gospodarczy w Białymstoku.
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL841 Białostocki
Стопански сектор (основен код по CPV)
03142500 Птичи яйца
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,520,000.00 PLN
Референтен номер на търга
72/PN/2025
Описание

Предмет на производството е доставката на пресни кокоши яйца за 25 души. Военноикономически клон в Бялисток до събирателни пунктове, разположени в: а) 15-325 Białystok, ул. Кавалерия 70 б) 18-400 Ломжа, ул. Aleja Legionów 133, буква в) 17—200 Hajnówka, Unknown Bór 4 — Hajnówka Material Composition Facility (Съоръжение за материален състав на Aleja Legionów 133, буква в) 17—200 Hajnówka, неизвестен Bór 4 — Hajnówka)

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp/proceedings
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://platformazakupowa.pl/pn/25wog_wp/proceedings
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/10/2025 10:05
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
100
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
2,520,000.00 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Firma Handlowo – Usługowa „CYTRUS 2”
Пощенски адрес:
Град: Pisz
Пощенски код: 12-200
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.