Publications Office of the EU
Фpaнция-Beauvais: Работи по поставяне на пътна сигнализация - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Фpaнция-Beauvais: Работи по поставяне на пътна сигнализация

  • Публикувано
    10/01/2024
  • Срок
    13/02/2024
  • Отваряне на оферти
    14/02/2024
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
département de l'oise
Място на изпълнение
NUTS code: FRE22 Oise
Местоположение на купувача
NUTS code: FRE22 Oise
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233294 Работи по поставяне на пътна сигнализация
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
400,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
CG_60_20230922W2_01
Описание


целта на консултацията е да се инсталират (доставка и монтаж) полицейски знаци или портали, подсилени от леки, динамични и автономни знаци, както и доставката и инсталирането им на съществуващите платна, по цялата ведомствена пътна мрежа.

Работата се отнася до:

— Монтаж (доставка и монтаж) на полицейски знаци, подсилени с автономно или временно динамично светлинна сигнализация,

— монтаж (доставка и монтаж) на портали, подсилени с автономно динамично светлинна сигнализация,

— монтаж (доставка и монтаж) на автономни динамични светлинни сигнали върху съществуващи портали.

панелите и порталите ще имат интегрирано и/или дистанционно захранване със слънчева енергия.
Монтажните работи могат да бъдат предшествани, когато е целесъобразно, от отстраняване на съществуващото оборудване.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.marches-securises.fr/perso/cg60/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
14/02/2024 09:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
400,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.