Publications Office of the EU
Гepмaния-Лайпциг: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на трамвайни депа - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Лайпциг: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на трамвайни депа

  • Публикувано
    30/04/2014
  • Срок
    05/06/2014
  • Възложено
    05/01/2015
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: DED51 Leipzig, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45234127 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на трамвайни депа
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
450,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
471,253.20 EUR
Референтен номер на търга
BAIII-319-05
Описание

Um- und Neubau Betriebshof Dölitz, BAIII, Straßenbahnwaschanlage und Wasseraufbereitung/ Stationärer Hochdruckreiniger.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
450,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
471,253.20 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: BHB Waschanlagen Vertriebs GmbH
Пощенски адрес: Zeller Straße 10
Град: Holzmaden
Пощенски код: 73271
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.