Publications Office of the EU
Итaлия-Рим: Железопътно оборудване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Итaлия-Рим: Железопътно оборудване

  • Публикувано
    22/12/2023
  • Срок
    31/01/2024
  • Отваряне на оферти
    01/02/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Rete Ferroviaria Italiana
Място на изпълнение
NUTS code: IT Italia
Местоположение на купувача
NUTS code: IT Italia
Стопански сектор (основен код по CPV)
34940000 Железопътно оборудване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
6,476,548.70 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
3
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Обособена позиция 1 CIG A03C5BE578 Сума, определена въз основа на офертата в размер на 2 158 849,56 EUR без ДДС, от които таксите за сигурност не подлежат на намаление от 0,00 EUR.
Обособена позиция 2 CIG A03C5C28C4 Сума, определена въз основа на офертата в размер на 1 295 309,74 EUR без ДДС, от които разходите за сигурност не подлежат на намаление от 0,00 EUR.
Обособена позиция 3 CIG A03C5C3997 С Сума, определена въз основа на офертата в размер на 863 539,83 EUR без ДДС, от които таксите за сигурност не подлежат на намаление от 0,00 EUR.
Предложената сума за всяка обособена позиция трябва да бъде по-ниска от основната сума на офертата за същата обособена позиция, посочена по-горе.
За целите на финализирането на МПК общият размер на отделните обособени позиции ще бъде сумата, използвана като основа за тръжната процедура, както е определено по-горе, плюс стойността на опцията, посочена в точка II.2.11, буква б) по-долу, и, с изключение на обособена позиция 1, и възможността, посочена в точка II.2.11, буква в) по-долу. Следователно прогнозната обща стойност на поръчката за целите на финализирането на МПК е посочената в точка II.1.5 по-долу.
Предвид естеството на услугите не е необходимо да се изготвя единен документ за оценка на риска от смущения (DUVRI) и следователно не са установени такси за смущения.
Доставката трябва да се извърши в съответствие с техническата документация (Технически спецификации за доставка и чертежи), приложена към проектодоговора (приложение В към тръжната спецификация) и посочена в член 23 от него.
Тази тръжна процедура ще се проведе в съответствие с член 107, параграф 3 от Законодателен декрет № 36/2023.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Rete Ferroviaria Italiana
Пощенски адрес: via dello Scalo Prenestino, 25
Град: Roma
Код по NUTS: IT
Пощенски код: 00159
Държава: ITA
Лице за контакт: Il Responsabile del Procedimento per la fase di affidamento: Fabrizio Italiano
Основен адрес: www.gare.rfi.it
По електронен път чрез:
www.acquistionlinerfi.it
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
01/02/2024 10:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.