Publications Office of the EU
Ecтoния-Tallinn: Функционална помощ - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Ecтoния-Tallinn: Функционална помощ

  • Публикувано
    17/03/2023
  • Срок
    25/04/2023
  • Отваряне на оферти
    25/04/2023
  • Възложено
    09/06/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Място на изпълнение
NUTS code: EE Eesti
Местоположение на купувача
NUTS code: EE Eesti
Стопански сектор (основен код по CPV)
33180000 Функционална помощ
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
150,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
200,000.00 EUR
Референтен номер на търга
248105
Описание

Vastavalt RHAD lisa 2 toodule.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Sihtasutus Tallinna Lastehaigla
Национален регистрационен номер: 90006590
Пощенски адрес: Tervise tn 28
Град: Tallinn
Код по NUTS: EE
Пощенски код: 13419
Държава: EST
Лице за контакт: EGON MÜÜR
Основен адрес: http://www.lastehaigla.ee
По електронен път чрез:
https://riigihanked.riik.ee/rhr-web/#/procurement/4334908/tenders
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
25/04/2023 11:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
150,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
200,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: aktsiaselts SEMETRON
Пощенски адрес:
Град: Tallinn
Пощенски код: 10138
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.