Publications Office of the EU
Унгapия-Debrecen: Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Унгapия-Debrecen: Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване

  • Обявено
    09/03/2013
  • Публикувано
    13/11/2013
  • Срок
    09/12/2013
  • Отваряне на оферти
    09/12/2013
  • Възложено
    03/04/2014
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Място на изпълнение
NUTS code: HU321 Hajdú-Bihar
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
39000000 Обзавеждане (включително офис обзавеждане), мебелировка, електродомакински уреди (с изключение на осветителни тела) и продукти за почистване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
12,386,600.00 HUF
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Szállítási szerződés keretében különböző mobíliák beszerzése a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú – Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban – tárgyú projekt keretében.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Juratio Zrt.
Пощенски адрес: Városligeti fasor 23. II/6.
Град: Budapest
Пощенски код: 1071
Държава: HUN
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
09/12/2013 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
12,386,600.00 HUF
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Iroda 2000 Kft.
Пощенски адрес: Corvin út 1–3.
Град: Miskolc
Пощенски код: 3530
Държава: HUN
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.