Publications Office of the EU
Pyмъния-Cluj-Napoca: Антинеопластични средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Cluj-Napoca: Антинеопластични средства

  • Публикувано
    17/03/2023
  • Срок
    13/04/2023
  • Отваряне на оферти
    13/04/2023
  • Възложено
    15/05/2023
  • Днес
    04/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Място на изпълнение
NUTS code: RO113 Cluj
Местоположение на купувача
NUTS code: RO113 Cluj
Стопански сектор (основен код по CPV)
33652100 Антинеопластични средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
4,276,298.64 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,715,055.80 RON
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
22
Референтен номер на търга
4288349_2023_PAAPD1408210
Описание

Medicamente antineoplazice 1. A se vedea Caietul de sarcini.Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet
tuturor solicitarilor de clarificare/informatiilor suplimentare in a 12-a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea
ofertelor, Nr zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data de depunere a ofertelor este 20

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ
Национален регистрационен номер: 4288349
Пощенски адрес: Strada: Republicii, nr. 18
Град: Cluj-Napoca
Код по NUTS: RO113
Пощенски код: 400015
Държава: ROU
Лице за контакт: LUCIA GAINA CRISTEA
Основен адрес: https://spitalulcliniccfcluj.ro/
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с several оператори
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/04/2023 15:00
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.