Publications Office of the EU
Гepмaния-Берлин: Услуги по почистване на превозни средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Гepмaния-Берлин: Услуги по почистване на превозни средства

  • Публикувано
    02/07/2019
  • Срок
    30/07/2019
  • Възложено
    17/10/2019
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/Materialwirtschaft (FEM)
Място на изпълнение
NUTS code: DE300 Berlin
Местоположение на купувача
NUTS code: DE300 Berlin
Стопански сектор (основен код по CPV)
90917000 Услуги по почистване на превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
1,461,741.40 EUR
Референтен номер на търга
FEM2-0019-2019
Описание

Reinigung von Straßenbahnen innen und außen inklusive Graffitientfernung innen und außen sowie Hilfsleistungen im Fahrzeugservice (Rangierfahrten auf verschiedenen Betriebshöfen der BVG, Betrieb von Fahrzeugwaschanlagen und Besandungsanlagen, Auffüllen von Betriebsmitteln z. B. Scheibenwaschanlage),
Bestückung der Fahrzeuge mit Fahrgastinformationsmaterial auf den Betriebshöfen und Reinigung von Straßenbahnen innen an verschiedenen Linienendstellen der BVG im gesamten Berliner Stadtgebiet.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Berliner Verkehrsbetriebe, Bereich Einkauf/ Materialwirtschaft (FEM)
Пощенски адрес: Holzmarktstraße 15-17
Град: Berlin
Код по NUTS: DE300
Пощенски код: 10179
Държава: DEU
Основен адрес: https://vergabekooperation.berlin
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

90917000 - Услуги по почистване на превозни средства

50000000 - Услуги по ремонт и поддръжка

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
1,461,741.40 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Sasse Traffic Logistic GmbH
Пощенски адрес: Schöneberger Ufer 71
Град: Berlin
Пощенски код: 10785
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.