Publications Office of the EU
Фpaнция-Париж: Приспособления за захранване с електричество - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Фpaнция-Париж: Приспособления за захранване с електричество

  • Публикувано
    15/02/2019
  • Срок
    15/03/2019
  • Отваряне на оферти
    15/03/2019
  • Възложено
    21/03/2019
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Business France
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FR101 Paris
Стопански сектор (основен код по CPV)
31682000 Приспособления за захранване с електричество
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
470,000.00 EUR
Референтен номер на търга
19.02.03
Описание

Le présent appel d’offres a pour objet la fourniture d’électricité pour les 2 bâtiments occupés par Business France, avec une puissance supérieure à 36 kVA.
Le prestataire retenu dans le cadre de ce marché devra fournir l’énergie électrique active garantie nécessaire à l’alimentation en continu et sans aucune altération des besoins des sites de Business France. Le marché comprend la fourniture de l’énergie et l’acheminement; il inclut la gestion du contrat d’accès au réseau distribution.
Il est demandé un contrat unique présentant le prix de la fourniture d’une part et l’acheminement d’autre part.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Business France
Национален регистрационен номер: 451 930 051 000 52
Пощенски адрес: 77 boulevard Saint-Jacques
Град: Paris Cedex 14
Код по NUTS: FR101
Пощенски код: 75998
Държава: FRA
Лице за контакт: A. Dronne
Основен адрес: http://www.businessfrance.fr
По електронен път чрез:
http://www.marches-publics.gouv.fr
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/03/2019 12:00
Място на изпълнение
Код по СРV

31682000 - Приспособления за захранване с електричество

09000000 - Нефтопродукти, горива, електричество и други енергоизточници

09300000 - Електрическа, топлинна, слънчева и ядрена енергия

09310000 - Електрическа енергия

Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
470,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Total Energie Gaz SA
Пощенски адрес:
Град: Courbevoie
Пощенски код:
Държава: FRA
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.