Publications Office of the EU
Гepмaния-Берлин: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Берлин: Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради

  • Публикувано
    25/08/2021
  • Срок
    24/09/2021
  • Отваряне на оферти
    24/09/2021
  • Възложено
    12/11/2021
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Bezirksamt Spandau von Berlin
Място на изпълнение
NUTS code: DE300 Berlin
Местоположение на купувача
NUTS code: DE300 Berlin
Стопански сектор (основен код по CPV)
45210000 Строителни и монтажни работи по общо изграждане на сгради
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
846,222.40 EUR
Референтен номер на търга
486-2021
Описание

KG 410/420 Sanitär/Heizung
Installation aller Trinkwasser, Schmutzwasser, Regenwasser und Heizungsanlagen gemäß Leistungsverzeichnis

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://my.vergabeplattform.berlin.de
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
24/09/2021 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
846,222.40 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Wärme + Wasser GmbH
Пощенски адрес: Gartenstr. 39
Град: Schlieben
Пощенски код: 04936
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.