Publications Office of the EU
Иcпaния-Torrejón de Ardoz: Покривала за каски - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Torrejón de Ardoz: Покривала за каски

  • Възложено
    25/10/2019
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Jefatura de la Sección Económico Administrativa 22, Base Aérea de Torrejón (Agrupación de Base)
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
35813100 Покривала за каски
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
10,818.18
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
79,563.25 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
5
Референтен номер на търга
4220019032300
Описание

Adquisición UCFAS equipos de combate.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.