Publications Office of the EU
Годишна конференция на Агенцията за управление на събития за ефективност на рамковото споразумение - PR1159235-9736-R - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Годишна конференция на Агенцията за управление на събития за ефективност на рамковото споразумение - PR1159235-9736-R

  • Публикувано
    04/06/2026
  • Срок
    19/06/2026
  • Отваряне на оферти
    19/06/2026
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Fraunhofer-Gesellschaft - Einkauf B12
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: DE212 München, Kreisfreie Stadt
Стопански сектор (основен код по CPV)
55120000 Услуги по организирането на срещи и събрания в хотели
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
PR1159235-9736-R
Описание

Рамково споразумение Резултати от дейността на Агенцията Управление на събития Годишна среща

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabe.fraunhofer.de
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://vergabe.fraunhofer.de
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/06/2026 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Не е налично
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.