Publications Office of the EU
Доставка и монтаж на цифрови алармени сирени за предупредителна и алармена система - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Доставка и монтаж на цифрови алармени сирени за предупредителна и алармена система

  • Публикувано
    25/02/2025
  • Възложено
    22/01/2026
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: PL721 Kielecki
Стопански сектор (основен код по CPV)
35120000 Системи и уреди за наблюдение и безопасност
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,233,398.80 PLN
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Доставка и монтаж на цифрови алармени сирени, които ще бъдат ключов елемент от Предупредителната и алармена система (SOiA). Договорът се изпълнява като част от проекта „Разширяване на системата за предупреждение и известяване“, който е част от Националния план за възстановяване и устойчивост (НПВУ).

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Не е налично
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV

35120000 - Системи и уреди за наблюдение и безопасност

35121700 - Алармени системи

35200000 - Полицейско оборудване

79000000 - Бизнес услуги: право, маркетинг, консултиране, набиране на персонал, печат и охрана

32200000 - Устройства за излъчване на радиотелефония, радиотелеграфия, радиоразпръскване и телевизия

35240000 - Сирени

Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Cena (waga 60 pkt)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: quality
Описание: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną Okres gwarancji (waga 10 pkt)
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 10
Критерий:
Вид: quality
Описание: Oferty będą oceniane w skali punktowej od 0 do 100, gdzie 100 punktów jest maksymalną możliwą do uzyskania oceną. Termin wykonania umowy (waga 30 pkt).
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 30
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
2,233,398.80 PLN
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: ALTOMPROF Wojciech Lizner
Пощенски адрес:
Град: Bęczków
Пощенски код: 26-008
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.