Publications Office of the EU
Cлoвaшкo-Trnava: Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Cлoвaшкo-Trnava: Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи

  • Публикувано
    19/10/2022
  • Срок
    15/11/2022
  • Отваряне на оферти
    15/11/2022
  • Възложено
    27/12/2022
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Mesto Trnava
Място на изпълнение
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: SK021 Trnavský kraj
Стопански сектор (основен код по CPV)
72600000 Услуги по оказване на помощ и консултации в областта на компютърните системи
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
270,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
199,250.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
42401/2022
Описание

Predmetom zákazky pre časť č. 1 bolo zabezpečenie nastavenia systematického a automatizovaného zverejňovania a
sprístupňovania údajov a tiež využívanie údajov v rámci procesov mesta, ako aj aktivity čistenia údajov pre dosiahnutie
požadovanej kvality údajov.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/32932/summary
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
15/11/2022 09:15
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.