Publications Office of the EU
Придобиване на терени за отстраняване на почва от уличното строителство в района на Kokonniemi 2026 г. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Придобиване на терени за отстраняване на почва от уличното строителство в района на Kokonniemi 2026 г.

  • Публикувано
    30/01/2026
  • Срок
    13/03/2026
  • Отваряне на оферти
    13/03/2026
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Porvoon kaupunki
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: FI1B1 Helsinki-Uusimaa
Стопански сектор (основен код по CPV)
90000000 Услуги, свързани с отпадъчните води, битовите отпадъци, чистотата и околната среда
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
Dnro 240/02.08.00/2026
Описание

Градската инфраструктура на Porvoo изгражда нови улични зони във връзка с развиващия се проект Kokonniemi. Изкопаните излишни почви се създават по време на уличното строителство. Градската инфраструктура изисква оферта за приемане и окончателно обезвреждане на излишните материали, които да бъдат изкопани в съответствие с поканата за участие в търг и приложенията към нея. Почвата се отстранява и транспортира от изпълнителите на града или техните подизпълнители до приемния пункт на оферента за правилна обработка. При възлагането на поръчка за Услугата съгласно Споразумението, Абонатът използва Доставчика, включен в Споразумението, който е най-подходящ за него/нея от време на време, на база партида по партида. За всяка ситуация и партида за доставка икономически най-изгодният доставчик по договора от гледна точка на клиента се избира измежду одобрените доставчици по договора, като се вземат предвид цените на материалните разписки, хоризонталната такса и транспортните разходи, направени от клиента до приемния пункт, както и капацитетът на приемния пункт. Изборът се влияе от способността и способността на изпълнителя да получава и обработва почвата в необходимия срок, както и от факторите, свързани с разходите. Вж. по-подробно проекта на споразумение. Материалите и количествата, които трябва да бъдат получени, са посочени по-подробно в ценово приложение към поканата за участие в търг. Клиентът няма задължение за покупка на количество. Договорът не предоставя на избраните доставчици изключителното право да извършват строителните работи, предмет на поръчката. Клиентът избира всички подходящи доставчици на услуги като доставчици на рамкови договори с максимум 15 приемни точки.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tarjouspalvelu.fi/porvoo?id=594264&tpk=25f7849d-4442-464e-b5ba-9a33f417c351
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://tarjouspalvelu.fi/porvoo?id=594264&tpk=25f7849d-4442-464e-b5ba-9a33f417c351
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/03/2026 09:15
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание:
Тегло (процентен дял, точна стойност) :
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.