Publications Office of the EU
Норвегия-Randaberg: Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Норвегия-Randaberg: Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства

  • Публикувано
    31/01/2018
  • Срок
    28/02/2018
  • Отваряне на оферти
    28/02/2018
  • Възложено
    07/03/2018
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
Randaberg kommune
Място на изпълнение
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Местоположение на купувача
NUTS code: NO0A1 Rogaland
Стопански сектор (основен код по CPV)
90910000 Услуги по почистване на сгради, промишлени инсталации и превозни средства
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,200,000.00 NOK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,476,140.00 NOK
Референтен номер на търга
18/201
Описание

The framework agreement shall cover the Contracting Authority's need for spring cleaning 6 nurseries and 3 before-and-after-school care premises once a year. In addition, the contract shall cover the need for on-call temporary staff for cleaning services in our entities, primarily for cleaning in health and education premises. The on-call temporary staff under the contract shall only relieve the Contracting Authority's own cleaning personnel when there are unforeseen capacity challenges, e.g., unplanned sickness absence or staff holidays. We also need clearing services and final cleaning of municipal housing.

Метод на подаване
Офертите или заявленията за участие трябва да бъдат изпратени на:
Официално наименование: Randaberg kommune
Национален регистрационен номер: 934 945 514
Пощенски адрес: Postboks 40
Град: Randaberg
Код по NUTS: NO043
Пощенски код: 4096
Държава: NOR
Лице за контакт: Linda B. Joa
Основен адрес: www.randaberg.kommune.no
По електронен път чрез:
http://eu.eu-supply.com/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=203219&B=KGVLIGHT
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Рамково споразумение с single оператор
Условия за отваряне на оферти (дата)
28/02/2018 12:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
3,200,000.00 NOK
Окончателна договорна стойност
2,476,140.00 NOK
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: R and K Service AS
Пощенски адрес: Kvalebergveien 21
Град: Stavanger
Пощенски код: 4016
Държава: NOR
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.