Publications Office of the EU
Namn- och yrkesbrickor - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Namn- och yrkesbrickor

  • Публикувано
    15/01/2024
  • Срок
    12/02/2024
  • Отваряне на оферти
    13/02/2024
  • Днес
    01/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Region Östergötland
Място на изпълнение
NUTS code: Не е налично
Местоположение на купувача
NUTS code: SE123 Östergötlands län
Стопански сектор (основен код по CPV)
44423450 Указателни табелки
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,400,000.00 SEK
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
4
Референтен номер на търга
UC-2023-549
Описание

Region Östergötland har ett behov av namn- och yrkesbrickor för anställda.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=5739&GoTo=Tender
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
13/02/2024 00:00
Място на изпълнение
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.