Publications Office of the EU
Pyмъния-Timisoara: Медико-социални услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Pyмъния-Timisoara: Медико-социални услуги

  • Публикувано
    18/09/2014
  • Срок
    11/11/2014
  • Възложено
    17/12/2014
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: RO424 Timiş
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
85323000 Медико-социални услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
3,543,429.96 RON
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
3,541,513.50 RON
Референтен номер на търга
Не е налично
Описание

Delegarea gestiunii serviciului pentru gestionarea cainilor fara stapan din municipiul Timisoara prin concesiune, in conformitate cu cerintele impuse prin documentatia de atribuire.
Valoarea totala estimata a contractului (pe 3 ani) este de 3 543 429,96 RON fara TVA, din care 168 734,76 RON fara TVA reprezinta valoarea pentru situatii diverse si neprevazute.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Проверете свързаните документи за подробности
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not specified
Прогнозна стойност
3,543,429.96 RON
Окончателна договорна стойност
3,541,513.50 RON
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: SC Danyflor SRL
Пощенски адрес: DN 59 km 12+200 m, jud. Timis
Град: Sag
Пощенски код: 307395
Държава: ROU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.