Publications Office of the EU
Доставка и инсталиране на фотонно-изчислителен томограф (TC Photon Counting) за сградата Protonterapia на Hospital Universitari i Politècnic La Fe във Валенсия. - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Доставка и инсталиране на фотонно-изчислителен томограф (TC Photon Counting) за сградата Protonterapia на Hospital Universitari i Politècnic La Fe във Валенсия.

  • Публикувано
    17/07/2026
  • Срок
    17/08/2026
  • Днес
    31/08/2026
  • Отваряне на оферти
    02/09/2026
Статус
Подаването на оферти приключи
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Departamento de Salud La Fe. Dirección Económica-Gerencia
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: ES523 Valencia / València
Стопански сектор (основен код по CPV)
33115000 Уреди за томография
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,600,000.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Референтен номер на търга
1332/2026
Описание

Доставка и инсталиране на фотонно-изчислителен томограф (TC Photon Counting) за сградата Protonterapia на Hospital Universitari i Politècnic La Fe във Валенсия.

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=PNIfUgnXkU9PpzdqOdhuWg%3D%3D
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: изисква се
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=PNIfUgnXkU9PpzdqOdhuWg%3D%3D
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
02/09/2026 12:30
Място на изпълнение
Код по СРV

33115000 - Уреди за томография

33115200 - CAT скенери

45000000 - Строителни и монтажни работи

Метод на възлагане
Критерий:
Вид: price
Описание: PRECIO.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 60
Критерий:
Вид: quality
Описание: CRITERIOS SUBJETIVOS SUJETOS A JUICIO DE VALOR.
Тегло (процентен дял, точна стойност) : 40
Прогнозна стойност
1,600,000.00 EUR
Окончателна договорна стойност
Не е налично
Възлагане на обществена поръчка
Не е налично
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.