Publications Office of the EU
Aвcтpия-Tulln: Работи по пътна маркировка на пътища - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Aвcтpия-Tulln: Работи по пътна маркировка на пътища

  • Възложено
    06/05/2014
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: AT12 Niederösterreich
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
45233221 Работи по пътна маркировка на пътища
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
2,961,371.84
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
2,443,474.51 EUR
Референтен номер на търга
BOM 2014-2015 STBA2 VI003
Описание

Durchführung von Bodenmarkierungsarbeiten für die Jahre 2014-2015 mit der Option der Verlängerung von 2 x 1 Jahr.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
2,961,371.84
Окончателна договорна стойност
2,443,474.51 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: BG SWARCO-HEOSCONT GmbH/Ing. O. Richter & CO GmbH
Пощенски адрес: Münchendorfer Straße 33
Град: Guntramsdorf
Пощенски код: 2353
Държава: AUT
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.