Publications Office of the EU
Иcпaния-Мадрид: Сърдечни протези - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Иcпaния-Мадрид: Сърдечни протези

  • Публикувано
    06/09/2022
  • Срок
    03/10/2022
  • Отваряне на оферти
    19/10/2022
  • Възложено
    18/01/2023
  • Днес
    06/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
Yes
Купувач
SERVICIO MADRILEÑO DE LA SALUD. HOSPITAL UNIVERSITARIO RAMÓN Y CAJAL
Място на изпълнение
NUTS code: ES300 Madrid
Местоположение на купувача
NUTS code: ES300 Madrid
Стопански сектор (основен код по CPV)
33184300 Сърдечни протези
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
1,039,533.50 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
280,910.00 EUR
Моля, вижте всяка обособена позиция за подробности
Брой обособени позиции
2
Референтен номер на търга
2022000027
Описание

Suministro de prótesis valvular en posición pulmonar implantada mediante técnica percutánea con destino al Servicio de Cardiología Infantil del Hospital Universitario Ramón y Cajal

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://community.vortal.biz/PRODSTS/Users/Login/Index?
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
19/10/2022 11:30
Място на изпълнение
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.