Publications Office of the EU
Иcпaния-Герона: Битум - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва кодове по CPV, изведени въз основа на текста на процедурата

Иcпaния-Герона: Битум

  • Публикувано
    05/01/2018
  • Срок
    12/02/2018
  • Възложено
    10/05/2018
  • Днес
    02/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Diputació de Girona
Място на изпълнение
NUTS code: ES512 Girona
Местоположение на купувача
NUTS code: ES512 Girona
Стопански сектор (основен код по CPV)
44113610 Битум
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
649,600.00 EUR
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
324,800.00 EUR
Референтен номер на търга
2017/7512
Описание

Compra de betún para las brigadas de conservación de las carreteras de la Diputación de Girona, para abastecerlas a fin y efecto de poder llevar a cabo las tareas de asfaltado y conservación de las carreteras de la red de la Diputación de Girona que tienen encomendadas y le son propias, así como la asistencia a los municipios en el asfaltado superficial de los caminos.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not specified
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обявлението обхваща обществена поръчка
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Код по СРV
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
649,600.00 EUR
Окончателна договорна стойност
324,800.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Probisa Productos Bituminosos, S. L. U.
Пощенски адрес:
Град: Madrid
Пощенски код:
Държава: ESP
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.