Publications Office of the EU
Финлaндия-Rovaniemi: Образователни и учебно-тренировъчни услуги - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Финлaндия-Rovaniemi: Образователни и учебно-тренировъчни услуги

  • Възложено
    18/11/2014
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Services
Предмет на подновяване
No
Купувач
Не е налично
Място на изпълнение
NUTS code: FI1D7 Lappi
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
80000000 Образователни и учебно-тренировъчни услуги
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
235,000.00
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
470,000,470,000.00 EUR
Референтен номер на търга
Tarjouspyyntö A27/2013, dnro LAPELY/1102/05.14.02/2013, hankintasopimuksen nro 1398/A36/2014
Описание

Työvoimakoulutuksen hankinta. Sisältää optiomahdollisuuden.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
The most economic tender
Прогнозна стойност
235,000.00
Окончателна договорна стойност
470,000,470,000.00 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Lapin matkailuopisto
Пощенски адрес: Toripuistikko 5–7
Град: Rovaniemi
Пощенски код: 96200
Държава:
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.