Publications Office of the EU
Гepмaния-Zossen: Металообработване - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Гepмaния-Zossen: Металообработване

  • Публикувано
    07/06/2021
  • Срок
    05/07/2021
  • Отваряне на оферти
    05/07/2021
  • Възложено
    02/08/2021
  • Днес
    31/08/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Works
Предмет на подновяване
No
Купувач
Brandenburgischer Landesbetrieb für Liegenschaften und Bauen (BLB) - Zentrale Vergabestelle
Място на изпълнение
NUTS code: DE404 Potsdam, Kreisfreie Stadt
Местоположение на купувача
NUTS code: DE40H Teltow-Fläming
Стопански сектор (основен код по CPV)
45262670 Металообработване
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
833,193.50 EUR
Референтен номер на търга
PDM-B-30020452
Описание

Metallbauarbeiten, Rohrrahmentüren

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://vergabemarktplatz.brandenburg.de/VMPSatellite/notice/CXSEYYDYMFG
Могат да се подават оферти
Submission for all lots
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
05/07/2021 10:00
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Lowest price
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
833,193.50 EUR
Възлагане на обществена поръчка
Официално наименование: Rauch- und Brandschutzelemente Markranstädt GmbH
Пощенски адрес: Edisonstraße 10
Град: Markranstädt
Пощенски код: 04420
Държава: DEU
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.