Publications Office of the EU
Чешка република-Ostrava: Персонални компютри - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Чешка република-Ostrava: Персонални компютри

  • Обявено
    15/09/2012
  • Публикувано
    10/12/2014
  • Срок
    29/12/2014
  • Отменено
    12/02/2015
  • Днес
    03/09/2026
Статус
Отменено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava
Място на изпълнение
NUTS code: CZ080 Moravskoslezský kraj
Местоположение на купувача
NUTS code: Не е налично
Стопански сектор (основен код по CPV)
30213000 Персонални компютри
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
799,931.00
Референтен номер на търга
CIS/DNS/ICT
Описание

Dodávka standardního ICT vybavení dle požadavků uvedených v zadávací dokumentaci veřejné zakázky.

Метод на подаване
Не е налично
Могат да се подават оферти
Not applicable
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Обществената поръчка включва създаването на рамково споразумение
Условия за отваряне на оферти (дата)
Не е налично
Място на изпълнение
Метод на възлагане
Not applicable
Прогнозна стойност
Не е налично
Окончателна договорна стойност
799,931.00
Възлагане на обществена поръчка
Процедурата е приключена
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.