Publications Office of the EU
Закупуване на гориво - Обществени поръчки на ЕС
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Тази страница съдържа автоматично генерирано съдържание за подобряване на откриваемостта и достъпността

- указва текст, който е преведен автоматично на вашия език за навигация

Закупуване на гориво

  • Публикувано
    05/06/2025
  • Срок
    11/07/2025
  • Отваряне на оферти
    11/07/2025
  • Възложено
    12/11/2025
  • Днес
    05/09/2026
Статус
Възложено
Вид поръчка
Supplies
Предмет на подновяване
No
Купувач
Valsts probācijas dienests
Място на изпълнение
NUTS code: Няколко места на изпълнение
Местоположение на купувача
NUTS code: LV006 Rīga
Стопански сектор (основен код по CPV)
09100000 Горива
Прогнозна обща стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Обща окончателна стойност на поръчката (без ДДС)
Не е налично
Брой обособени позиции
25
Референтен номер на търга
TM 2025/11
Описание

Закупуване на гориво

Метод на подаване
По електронен път чрез:
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/148996
Могат да се подават оферти
Електронно подаване: позволено
https://www.eis.gov.lv/EKEIS/Supplier/Procurement/148996
Информация за договор за обществена поръчка, рамково споразумение или динамична система за доставки
Не е налично
Условия за отваряне на оферти (дата)
11/07/2025 14:00
Място на изпълнение
Код по СРV
Предварителна информация
Обществена поръчка
Възлагане
Footnote - legal notice

Съдържанието, публикувано на тази страница, е само за информационни цели и няма правно действие. Институциите на Съюза не поемат отговорност за това съдържание. Официалните версии на съответните обявления за обществени поръчки са версиите, публикувани в притурката към Официален вестник на Европейския съюз и достъпни в TED. Тези официални текстове са пряко достъпни чрез връзките на настоящата страница. За повече информация, моля, вижте обяснителната бележка за отговорността по отношение на обществените поръчки.